למה צריך אתר אינטרנט לעסק שלך?

1. אתר האינטרנט העסקי שלך הוא 'בסיס האם' של כל פעילויות השיווק שלך
אם תבחנו מקרוב את פעילויות השיווק השונות הקיימות כיום באינטרנט וברשתות החברתיות תיווכחו כי כולן מקשרות את הגולשים אל אתר האינטרנט שלכם. קידום אורגני בגוגל נעשה באתר האינטרנט שלכם, קידום ממומן בגוגל ובפייסבוק מקשר אל אתר האינטרנט שלכם או אל עמוד נחיתה באתר שלכם, ניהול עמוד עסקי ברשתות החברתיות נועד במטרה אחת: להפנות אנשים לאתר שלכם, ניוזלטרים הנשלחים אל מאגר הלקוחות שלכם מכילים קישורים אל עמודים שונים באתר האינטרנט שלכם ועד.

כשהלקוח מגיע אל אתר האינטרנט שלכם, כל מטרתו של האתר הוא לאפשר לאותו לקוח לפנות אליכם, בין אם זה באמצעות שיחת טלפון או פניה באמצעות טופס. פעולה זו מכונה בשם: המרה. אגב, אם יש לכם אתר אינטרנט שלא מביא לכם המרות - סימן שמשהו לא בסדר באתר וצריך דחוף לטפל בו כדי שהוא יצדיק את קיומו.
2. אתר האינטרנט העסקי שלך משמש אותך להצגת כל הנתונים אודות העסק
רשתות חברתיות באות והולכות. רשתות חברתיות רבות שהיו קיימות בעבר אינן פעילות כיום. גם הרשתות החברתיות הקיימות כיום יכולות להתחלף בעתיד. אתר האינטרנט שלכם לא. אתר האינטרנט שלכם תמיד יהווה את מקור המידע האמין ביותר והיציב ביותר עבור קהל הלקוחות שלכם. באתר שלכם אתם יכולים להעלות מאמרים, סרטונים, מצגות ופרטים ליצירת קשר כדי שקהל היעד שלכם תמיד יוכל לקרוא עליכם ולפנות אליכם באמצעות אתר האינטרנט שלכם בכל רגע נתון.
3. אתר האינטרנט העסקי שלך יכול לשמש אותך למכירת המוצרים שלך
אתרי אינטרנט רבים כיום משמשים כחנויות אונליין אשר דרכן ניתן לרכוש מוצרים באמצעות כרטיס אשראי, paypal ואמצעי תשלום אחרים. אם יש לכם חנות פיסית או אם ברצונכם למכור מוצרים לקהל רחב תוכלו לעשות שימוש בחנות אונליין להגעה אל קהל רחב יותר ולהגדלת מכירת המוצרים שלכם.
4. אתר האינטרנט העסקי שלך מרכז את כל המידע שתרצו להעניק ללקוחותיכם
לקוחותיכם מחפשים באינטרנט אחר מאמרים, בלוגים, פורומים ומידע שימושי רב בנושאים שיכולים להיות קשורים לעסק שלכם. באמצעות אתר האינטרנט שלכם תוכלו להעניק להם את המידע שאותו הם מחפשים ולאפשר להם לקרוא, ללמוד ולהעשיר את הידע שלכם בתחום שלכם. הפיכה ל-'מובילי דיעה' בתחום העיסוק שלכם יגדיל את תודעת הקהל שלכם לגביכם ולגבי העסק שלכם ויגדיל את האמון בכם ובמוצרים שלכם.
5. אתר האינטרנט העסקי שלך יאפשר לך להציג מבצעים וקופונים עבור לקוחותיך
גוגל אוהב אתרים שמשתנים כל הזמן. ברגע שיש לכם מבצע מסוים או מתחלפת עונה אשר משפיעה על מחירי המוצרים שלכם, תוכלו לעדכן את לקוחותיכם על כך באמצעות אתר האינטרנט שלכם. מבצעים או קופונים המופיעים בעמוד הבית מאפשרים ללקוחותיכם להתעדכן לגביהם בקלות ולהזמין אותם באופן חופשי.
 
symbols עיצוב ופרסום © כל הזכויות שמורות ל - symbols עיצוב ופרסום | בניית אתרים | קידום אתרים 
symbols עיצוב ופרסום | טל. 054-5250508 | itai@symbols.co.il
שמרו על קשר:
אימון אישי
אימון אישי
אימון אישי
אימון אישי