"אפשר לקבל את הגוגל העסקי שלכם?"

כולנו ידענו שבסופו של דבר הרגע הזה יגיע: החודש השיקה חברת google את "התקפת הנגד" שלה אל מול העמודים העסקיים של הפייסבוק. הכירו את Google+ Home Pages! מעתה תוכלו ליצור לעצמכם גם עמוד עסקי בגוגל פלוס!

גוגל הציגה בהשקתה 20 חברות שכבר פתחו עמודים עסקיים בגוגל פלוס, ביניהן "טויוטה", "פפסי", המשחק "Angry Birds" ואפילו "החבובות" אשר מקדמות את הסרט החדש שלהם באמצעות העמוד העסקי של גוגל פלוס.
​במבט ראשון, נראה העמוד העסקי של גוגל מאוד דומה לעמוד הפייסבוק העסקי: תמונת פרופיל בצד, אלבומי תמונות, אפשרות כתיבת פוסטים ואפילו 5 תמונות קטנות בראש העמוד!

אולם כוחו ויתרונו של העמוד העסקי בגוגל פלוס הם בדרך שבה הם משתלבים עם מנוע החיפוש של גוגל: לצד כל אלמנט בעמוד העסקי מופיע כפתור ה-Plus One אשר מהווה את המתחרה ל-Like של פייסבוק. כפתור ה-Plus One מופיע גם לצד תוצאות החיפוש של גוגל ומאפשר לגולשים לסמן תוצאת חיפוש כלשהי באמצעות לחיצה עליו. הוספתו לעמודים העסקיים תאפשר לגולשים לקבוע את רמת האהדה שלהם לעמודים מסויימים ולאלמנטים פרסומיים באותם עמודים ובכך להשפיע על הופעתם בתוצאות החיפוש של גוגל. בנוסף יוכלו הגולשים להוסיף את העמוד העסקי אל המעגלים שלהם (Circles) ומאותו רגע ואילך לקבל עדכונים בנוגע לפוסטים של אותו עמוד באיזור ה-Feed האישי שלהם בגוגל פלוס.

גולשים יוכלו מעתה להיות באינטראקציה לא רק בינם לבין אנשים אחרים אלא גם בינם לבין חברות, מותגים ועסקים שהם אוהבים. באמצעות לחיצה על סימן ה-Plus One יוכלו הגולשים להמליץ על עסקים ומותגים לחבריהם.

העמוד העסקי בגוגל פלוס מאפשר גם הוספת סרטוני וידאו מתוך אתר YouTube, יצירת קשר ישיר ואישי עם אחד הגולשים בעמוד וכלים רבים נוספים אשר אינם מופיעים בכמה רשתות חברתיות אחרות, כמו למשל טוויטר אשר נמצאת כעת בסיכון של איבוד גולשים רבים בעקבות זאת.

הסרטון הבא מציג את העמוד העסקי החדש של גוגל פלוס:
נשמח לשמוע את דעתכם על המאמר:
 
symbols עיצוב ופרסום © כל הזכויות שמורות ל - symbols עיצוב ופרסום | בניית אתרים | קידום אתרים 
symbols עיצוב ופרסום | טל. 054-5250508 | itai@symbols.co.il
שמרו על קשר:
אימון אישי
אימון אישי
אימון אישי
אימון אישי